March 27 2017 06:37:29
Nawigacja
STRONA GŁÓWNA
Pozdrowienia z Afryki, Janusz
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
KALENDARIUM
DOKUMENTY KOŚCIELNE
LISTA NSKŚ AL
JAK ZOSTAĆ SZAFARZEM
ŚWIADECTWA SZAFARZY
ARCHIWUM
Strona główna

Rekolekcje – obowiązkowe dla wszystkich Szafarzy:

Podobnie jak w roku ubiegłym, przewidziane są tylko trzy terminy rekolekcji, ale za to będą odbywały się w dwóch miejscach (w Nałęczowie i Dąbrowicy) łącznie będzie pięć turnusów według następującego porządku:

4-6 listopada – Nałęczów – I turnus

11-13 listopada – Nałęczów i Dąbrowica – II turnus

18-20 listopada – Nałęczów i Dąbrowica – III turnus

Zgłoszenia na rekolekcje przyjmowane w tym roku będą w nowej formie elektronicznej. Zapisać się można wchodząc na naszą stronę internetową www. i wypełniając FORMULARZ zgłoszeniowy, w którym trzeba wpisać: imię, nazwisko, e-mail, miejscowość, parafię (wybierając z podanej listy), wybrać właściwy termin rekolekcji oraz dokonać akceptacji przez przycisk prześlij.

Po przesłaniu prawidłowo wypełnionego zgłoszenia każdy otrzyma maila zwrotnego. Ta forma zastępuje dotychczasową możliwość zgłaszania mailem. Bardzo proszę wszystkich o korzystanie z tego sposobu.

Istnieje także możliwość zgłoszenia telefonicznie w Wydziale Duszpasterskim Kurii Metropolitalnej (nr telefonów 81 532 12 65 lub 81 532 10 58 w. 358 w godz. 9.30-13.30).

Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na to, że rekolekcje zaplanowane są w dwóch miejscach równolegle, a zatem proszę o przestrzeganie udziału w rekolekcjach w miejscu, na które się Panowie zgłosiliście.

Rekolekcje odbywają się w Domu Rekolekcyjnym w Nałęczowie (ul. Prusa 28), zaś w Dąbrowicy w Domu Spotkania (Dąbrowica 130A). Kolacja rozpoczynająca rekolekcje jest w piątek o godz. 19.00, zakończenie w niedzielę ok. 12.30 (obiadem).

Na rekolekcje należy zabrać ze sobą legitymację i ewentualnie księgę Liturgii Godzin. Koszt 160 zł.

Nawigacja
TEKSTY FORMACYJNE

UDZIAŁ W REKOLEKCJACH

ODESZLI DO PANA

GALERIA

TEKSTY RÓŻNE